Pomoc drogowa sosnowiec

Pomoc Drogowa Sosnowiec ulica Wspólna 3

Do naszych zadań należy niesienie pomocy na drodze w przypadku awarii, wypadku czy na przykład kolizji.

Lawety w naszej firmie na terenie Sosnowca pracują zaskakująco szybko, jesteśmy w stanie dotrzeć praktycznie w każdy punkt miasta do 15 minut od zgłoszenia.

Holowanie na terenie Sosnowca to nasza specjalność. Koszt takiej usługi jak Pomoc Drogowa to kwota zazwyczaj od 150zł w zależności od wykonanej pracy. Proszę pamiętać koszt holowania auta do warsztatu będzie inny niż podjęcie auta z wypadku, które nie ma koła i leży na dachu. Ze względu na specyfikę pracy najlepszym rozwiązaniem, aby poznać koszt usługi lawety jest kontakt z dyspozytorem pomocy drogowej, który dostępny jest całodobowo.

Atutem naszej Pomocy drogowej jest podejście do pracy – profesjonalizm, szkolenia i dbanie o szczegóły, przede wszystkim na pierwszym miejscu zawsze stawiamy Państwa mienie, którym zazwyczaj jest samochód. Holowanie Samochodów, motocykli czy quadów to nasz chleb powszedni. Posiadamy profesjonalny sprzęt na wyposażeniu lawet. Wyjęcie samochodu z rowu czy holowanie auta z zablokowanym układem jezdnym to nie problem. Działamy na terenie całej Polski, a w okresie letnim jesteśmy specjalistami od holowania i zabezpieczenia motocykla na lawecie.
Część naszej firmy to aktywni motocykliści- dzięki czemu potrafimy zabezpieczyć motocykl na lawecie.

Zachęcamy do dzielenia się opiniami na nasz temat w Google: https://goo.gl/maps/WDenrvgxHw62trhx5