Blog Pomocy Drogowej z Sosnowca

Laweta Sosnowiec

Nasza firma Pomoc Drogowa z Sosnowca, mieszcząca się na ulicy Wspólnej 3, to nowoczesne przedsiębiorstwo świadczące usługi pomocy drogowej oraz holowania pojazdów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dysponujemy najnowszymi modelami lawet oraz specjalistycznym sprzętem, pozwalającym na kompleksową obsługę.

Wśród naszych usług znajduje się przewóz pojazdów osobowych, ciężarowych, motocykli oraz maszyn budowlanych. Nasze nowoczesne lawety wyposażone są w systemy bezpieczeństwa, dzięki czemu transportowany pojazd jest zawsze w bezpieczny sposób przewożony.

Co więcej, nasza firma to nie tylko transport pojazdów, ale również pełna pomoc drogowa. Nasi doświadczeni pracownicy służą fachowym doradztwem oraz naprawą na drodze. Dysponujemy także specjalistycznymi narzędziami, dzięki którym możemy usunąć awarię bez konieczności transportowania pojazdu do warsztatu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, działamy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Bez względu na to, czy potrzebujesz pomocy na drodze w nocy, czy w weekend, zawsze możesz liczyć na naszą pomoc.

Jako nowoczesna firma pomocy drogowej, dbamy o jakość naszych usług oraz satysfakcję klientów. Stawiamy na profesjonalizm i uczciwość.

Oto kilka zasad zabezpieczenia samochodu na drodze, autostradzie:

  1. Zawsze zaparkuj w wyznaczonych miejscach jeżeli jest taka możliwość. Na autostradzie są specjalne miejsca do zatrzymywania i parkowania, których nie wolno przekraczać.
  2. Ustaw samochód na poboczu. Upewnij się, że jest ustawiony jak najbliżej do krawędzi pobocza.
  3. Włącz światła awaryjne. Włącz światła awaryjne, aby ostrzec innych kierowców o Twojej obecności i zwiększyć swoją widoczność.
  4. Załóż kamizelkę odblaskową, abyś był widoczny dla innych kierowców i służb drogowych.
  5. Ustaw trójkąt ostrzegawczy. Umieść trójkąt ostrzegawczy na poboczu za samochodem, aby ostrzec innych kierowców przed Twoją obecnością.
  6. Nie ruszaj samochodu. Nie próbuj naprawiać samochodu na poboczu autostrady, chyba że masz doświadczenie w naprawach awaryjnych.
  7. Nie zostawiaj samochodu na długo. Staraj się jak najszybciej opuścić autostradę i nie zostawiać samochodu na długo na poboczu.